Świece sojowe

 Wyjątkowe właściwości świec sojowych sprawiły, że cieszą się one znacznym zainteresowaniem i stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych czy drogich świec z wosku pszczelego. Świece sojowe wytwarzane są z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Ich nazwa wywodzi się od soi, z której wytwarzany jest wosk sojowy używany do produkcji świec. Pierwotnie wosk sojowy nie posiada zapachu, co pozwala na tworzenie wyjątkowych kompozycji i  łączenie różnorodnych nut zapachowych. Ekologiczny wosk sojowy jest nietoksyczną alternatywą dla parafiny. Świece sojowe wyróżniają się również niższą temperaturą spalania, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się zapachem świec. Dodatkowo wosk sojowy spala się równomiernie, nie kopci się i może być stosowany przez alergików, chorych na astmę oraz rodziców małych dzieci.

 

Dlaczego warto wybrać świece sojowe?

 Wiele osób zastanawia się dlaczego warto postawić na świece sojowe? Poza atutami ekologicznymi istnieje jeszcze szereg innych argumentów przemawiających na korzyść tego produktu. Świece sojowe palą się znacznie dłużej od tradycyjnych świec parafinowych, co wynika z niższej temperatury spalania wosku sojowego. Ponadto świece sojowe wykonane są z naturalnych, biodegradowalnych składników. A w swoim składzie nie zawierają szkodliwych, toksycznych substancji. Podczas spalania świeca sojowa nie kopci się ani nie podnosi poziomu dwutlenku węgla w pomieszczeniu, dzięki temu są bezpieczne i mogą być używane w obecności dzieci, alergików, a nawet chorych na astmę. Świece sojowe nie powodują również bólu głowy, gdyż pozbawione są szkodliwych składników chemicznych. Bez wątpienia zaletą świec sojowych jest także brak plam z wosku, gdyż można go łatwo usunąć z każdej powierzchni za pomocą ciepłej wody z mydłem. Wprowadź do swojego wnętrza pozytywny nastrój i dopieść swoje zmysły stosując ekologiczne świece sojowe.

 

Eleganckie świece sojowe

Świece sojowe dostępne w sklepie internetowym YOSOY pochodzą z wyjątkowej kolekcji, która powstała, aby koić zmysły oraz sprawiać przyjemność. Urzekające nuty zapachowe dostępne w trzech wariantach do wyboru pozwalają na dobór idealnej kompozycji. Świeca sojowa no.1 charakteryzuje się mroźnymi nutami zapachowymi z odrobiną piżma. Kolejna propozycja, czyli świeca no.2 stanowi połączenie owocowych nut zapachowych jak mandarynka czy melon z kompozycjami kwiatowymi, które zostały dodatkowo przełamane egzotycznym drewnem cedrowym, piżmem oraz słodką wanilią. Święcę sojową no.3 wyróżnia nietuzinkowy, kwiatowy aromat połączony z zapachem świeżej pościeli. Kolekcja świec sojowych marki YOSOY wprowadzi do Twojego wnętrza zmysłowe kompozycje zapachowe pozwalające odprężyć się po długim dniu. Klasyczny, elegancki design sprawia, że produkt ten sprawdzi się jako dodatek do każdego wnętrza. Idealnie nadają się również na prezent. 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Go to Top