Dziecięca skóra jest niezwykle wrażliwa, dlatego tekstylia używane do jej pielęgnacji muszą być szczególnie delikatne. Wycieranie malucha po kąpieli zbyt szorstkim ręcznikiem może nie tylko prowadzić do powstawania podrażnień, ale również budzić u niego dyskomfort. Tworząc naszą ofertę, dokładamy wszelkich starań, aby znajdowały się w niej wyłącznie artykuły nie tylko estetyczne wizualnie, ale przede wszystkim przyjazne dzieciom oraz wykonane z naturalnych materiałów.

Dziecięce ręczniki, które oddajemy do Państwa dyspozycji, doskonale sprawdzą się zarówno po wieczornej kąpieli jak i na plaży lub basenie. Posiadają dwuwarstwową budowę: puchata frotte doskonale wchłania wodę, a aksamitny velvet delikatnie otula i ogrzewa. Do ich produkcji używamy wyłącznie organicznej bawełny, która nie niszczy się w praniu i nie traci swoich unikalnych właściwości. W asortymencie posiadamy kilka różnych wersji kolorystycznych, spośród których świeżo upieczeni rodzice wybrać mogą tą najbardziej atrakcyjną.

  • Wymiary: 75 cm x 75 cm. Kolor: ciemny brudny róż. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: ciemny brudny róż. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: jasny brudny róż. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: jasny szary. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: miętowy. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: niebieski. Tkanina: tkanina frotte ze 100% wiskozy bambusowej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 75 cm x 75 cm. Kolor: indygo. Tkanina: tkanina frotte ze 100% bawełny organicznej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Wymiary: 100 cm x 100 cm. Kolor: indygo. Tkanina: tkanina frotte ze 100% bawełny organicznej. Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. *Mięknie już po pierwszym praniu. Producent: YOSOY. Made in Poland. *Istnieje możliwość zapakowania w urocze pudełko prezentowe.
  • Kolor: biały (szara, różowa i kremowa lamówka). Wymiary: +/- 33 cm x 26 cm. Tkanina: aksamitny velvet, tkanina frotte (100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard)). Pranie: można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie. Producent: YOSOY.
Go to Top