• W skład zestawu wchodzą: 1. Muślinowa pościel z chwostami organic cotton Dusty Pink Kolor: brudny róż Poduszka: ok. 40 cm x 30 cm Kołderka: ok. 100 cm x 80 cm Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie, temp. prasowania do 120 st. C. 2. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Dusty Pink 80 x 80 Kolor: brudny róż Wymiary: 80 cm x 80 cm, Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna *gramatura 150 g/m2, dwuwarstwowa tkanina, gładka faktura 3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzą: 1. Muślinowa pościel z chwostami organic cotton Dusty Mint Kolor: brudna mięta Poduszka: ok. 40 cm x 30 cm Kołderka: ok. 100 cm x 80 cm Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie, temp. prasowania do 120 st. C. 2. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Dusty Mint 80 x 80 Kolor: brudna mięta Wymiary: 80 cm x 80 cm, Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna *gramatura 150 g/m2, dwuwarstwowa tkanina, gładka faktura 3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzą: 1. Muślinowa pościel z chwostami organic cotton Jeans Kolor: jeans Poduszka: ok. 40 cm x 30 cm Kołderka: ok. 100 cm x 80 cm Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie, temp. prasowania do 120 st. C. 2. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Jeans 80 x 80 Kolor: jeans, Wymiary: 80 cm x 80 cm, Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna *gramatura 150 g/m2, dwuwarstwowa tkanina, gładka faktura 3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzą:
  1. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Dusty pink leaves Wzór: różowe liście na białym tle, Wymiary: 120 cm x 120 cm, Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – otulacz jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie.
  2. Poduszka muślinowa organic cotton muslin Dusty pink leaves Wzór: różowe liście na białym tle Wymiary: ok. 43 cm x 27 cm Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie.
  3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzą:
  1. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Blue leaves Wzór: niebieskie szare na białym tle, Wymiary: 120 cm x 120 cm, Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – otulacz jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie.
  2. Poduszka muślinowa organic cotton muslin Blue leaves Wzór: niebieskie liście na białym tle Wymiary: ok. 43 cm x 27 cm Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie.
  3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzą:
  1. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Grey leaves Wzór: liście szare na białym tle, Wymiary: 120 cm x 120 cm, Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – otulacz jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie.
  2. Poduszka muślinowa organic cotton muslin Grey leaves Wzór: szare liście na białym tle Wymiary: ok. 43 cm x 27 cm Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa z Certyikatem FIRA Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie.
  3. Szczotka YOSOY z włosia koziego dla niemowląt Ręcznie nawlekana bardzo miękkim, białym włosiem kozy szczotka jest świetna do czesania delikatnych włosów niemowląt. Wymiary: długość: 18 cm, szerokość: 3,3 cm Pielęgnacja: zalecane jest czyszczenie szczotki na sucho oraz unikanie kontaktu z wodą.
 • W skład zestawu wchodzi:
  1. Kocyk dziany z kolekcji DREAMY, rozm. 75 cm x 100 cm. Kolor: pudrowy róż, Skład: 100% bawełna czesana.
  2. Skarpety z bawełny organicznej roz. 7-8. Skład: 80% bawełna organiczna, 18% poliamid, 2 % elastan. Dostępne kolory pastelowe: szary, błękitny, kremowy, pudrowy róż.  .******Prosimy o informację w zamówieniu, jaki kolor 1 (jednej) pary skarpet Państwo wybieracie******. Produkty można prać w pralce, temp. prania max. do 30 st., nie stosować wybielaczy. Zalecamy prać w delikatnym płynie do prania, można dodać płynu zmiękczającego dedykowanego dla niemowląt.
  3. Szczotka dla niemowląt wykonana z naturalnego włosia koziego oraz drewna bukowego. Długość: 18 cm, Szerokość: 3,3 cm
  Produkty wysokiej jakości. Producent : YOSOY Made in Poland
 • W skład zestawu wchodzi:
  1. Kocyk dziany z kolekcji DREAMY, rozm. 75 cm x 100 cm. Kolor: jasny szary, Skład: 100% bawełna czesana.
  2. Skarpety z bawełny organicznej roz. 7-8. Skład: 80% bawełna organiczna, 18% poliamid, 2 % elastan. Dostępne kolory pastelowe: szary, błękitny, kremowy, pudrowy róż.  . ******Prosimy o informację w zamówieniu, jaki kolor 1 (jednej) pary skarpet Państwo wybieracie******. Produkty można prać w pralce, temp. prania max. do 30 st., nie stosować wybielaczy. Zalecamy prać w delikatnym płynie do prania, można dodać płynu zmiękczającego dedykowanego dla niemowląt.
  3. Szczotka dla niemowląt wykonana z naturalnego włosia koziego oraz drewna bukowego. Długość: 18 cm, Szerokość: 3,3 cm
  Produkty wysokiej jakości. Producent : YOSOY Made in Poland
 • W skład zestawu wchodzą: 1. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Dusty Pink 80 x 80 2.Otulacz muślinowy organic cotton muslin Jeans 80 x 80 Wymiary: 80 cm x 80 cm, Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna *gramatura 150 g/m2, dwuwarstwowa tkanina, gładka faktura Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – otulacz jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie.  
 • W skład zestawu wchodzą: 1. Otulacz muślinowy organic cotton muslin Dirty Mint 80 x 80 2.Otulacz muślinowy organic cotton muslin Jeans 80 x 80 Wymiary: 80 cm x 80 cm, Skład: 100% certyfikowana bawełna organiczna *gramatura 150 g/m2, dwuwarstwowa tkanina, gładka faktura Pranie: Można prać w pralce, temperatura prania max. do 30 st. C, nie trzeba prać przed pierwszym użyciem – otulacz jest wstępnie prany. Prać w delikatnych płynach dedykowanych dla dzieci, można dodać płynu zmiękczającego. Z uwagi na to, że jest to produkt wykonany w 100% z organicznej, ekologicznej bawełny pranie w płynach organicznych mile widziane. Nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Suszyć rozwieszone. Nie zaleca się suszenia w suszarce. Prasować po lewej stronie.