Pragniemy zaprezentować produkty, które zapewnią ciepło Tobie oraz Twojemu maleństwu, umożliwiając wychodzenie na spacery nawet zimą. W naszej ofercie znajdują się śpiworki dziecięce do spania. Nasze produkty mają uniwersalny kształt, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno w gondoli, spacerówce, a nawet na sankach. Śpiworki dla noworodka są odporne na zabrudzenia, wodę oraz śnieg. Ochronią także dzieci przed wiatrem. Śpiworki dla niemowląt zapewniają ciepło, które sprawia, że dziecko nie będzie miało problemów ze spaniem podczas spaceru.

Dzięki produktom z naszej oferty, nie tylko noworodek będzie czuł się wygodnie i komfortowo. W asortymencie posiadamy mufki, które można przyczepić do wózka, by ogrzały dłonie osoby pchającej wózek. Wybierając produkty z naszej oferty, można wyposażyć zarówno niemowlę, jak i jego mamę w ciepłe ogrzewające elementy w pasujących kolorach.

Śpiworki dla niemowląt

Dbając o komfort i bezpieczeństwo swojego maluszka, pamiętaj, aby zapewnić dziecku wygodę podczas spaceru niezależnie od warunków atmosferycznych. Śpiworek zimowy dla niemowlaka zagwarantuje ciepło nawet w bardzo mroźne dni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów śpiworki dla niemowląt są nieprzemakalne, wiatroszczelne oraz odporne na zabrudzenia. Dolna część śpiworka rozpinana jest z obydwu stron suwakiem, co ułatwia użytkowanie. Śpiworek zimowy dla niemowlaka zachwyca również nietuzinkowym, eleganckim designem.  

Zimą wcale nie musisz rezygnować ze spacerów – wystarczy, że odpowiednio się przygotujesz. Zaopatrując się w śpiworek zapewnisz swojemu dziecko spokojny sen podczas zimowego spaceru.

Śpiworek zimowy dla niemowlaka z mufką do kompletu

Pewnie zadbałaś już o śpiworek zimowy dla Twojego maleństwa, który zapewnia komfort podczas zimowych spacerów.  Jednak czy pomyślałaś o swoim komforcie? W naszej ofercie poza szykownymi śpiworkami dla dzieci znajdziesz mufki mocowane na pałąk, dzięki którym Twoje dłonie nie będą marzły. Modele mufek idealnie pasują do śpiworków tworząc zestaw dla dziecka i mamy. Mufka ma niewiarygodnie miękką, pluszową wyściółkę, a także nieprzemakalną i wiatroszczelną powłokę zewnętrzną. Wszystko to sprawia, że ochroni ręce rodziców przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Tytuł

Przejdź do góry