Strona główna/Na zewnątrz/akcesoria do wózków

Mufki

Regularne spacery na świeżym powietrzu są dla małego dziecka niezwykle ważne, dlatego nawet przy niskich temperaturach nie powinno się z nich rezygnować. Oczywiście maluszka trzeba odpowiednio ubrać, jednak również mama powinna starannie zabezpieczyć się przed chłodem. Pchanie wózka gołymi rękami stanowczo nie jest dobrym pomysłem. Grube rękawiczki zapewniają ciepło, jednak ograniczają sprawność rąk, a ich ciągłe zdejmowanie jest uciążliwe i niepraktyczne. Jakie rozwiązanie będzie w tej sytuacji idealnym kompromisem? Prezentowane w naszej ofercie atrakcyjne mufki.

Mufkę w prosty sposób umocowuje się na rączce wózka i trzyma w niej dłonie podczas pchania. Delikatna i przytulna wyściółka zadba o ochronę przed mrozem, a kiedy trzeba będzie poprawić dziecku śpiworek lub podać smoczek, mama nie będzie musiała tracić czasu na zdejmowanie rękawiczek. Osłonki wykonane są z odpornej na plamy tkaniny i dostępne w kilku różnych odcieniach, dzięki czemu można kolorystycznie dopasować je do wózka naszej pociechy.

Śpiworki

Kiedy spada temperatura na zewnątrz, wiele mam, w obawie przed zachorowaniem, zaniechuje spacerów z dzieckiem. Zupełnie niesłusznie. Świeże powietrze, słońce i ruch dobrze wpływają na codzienne funkcjonowanie i rozwój malucha, oczywiście pod warunkiem, że zadbamy o jego ciepło i komfort. Tak samo jak odpowiednie ubrania, przydadzą się również ciepłe śpiworki do wózka, które prezentujemy w ofercie naszego sklepu.

Ułożony w śpiworku maluch jest szczelnie okryty z każdej strony, nie ma również możliwości, by się przypadkowo odkryć. Zewnętrzna powłoka wykonana jest z wodoodpornego materiału, dzięki czemu jeśli nawet w trakcie spaceru nagle zacznie padać, maluch nie zmoknie. Wypełnienie stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Kaptur wykończony jest ekologicznym futerkiem, które w razie potrzeby można odpiąć. Śpiworki posiadają uniwersalny system montażu, dzięki czemu pasują do każdego wózka, można również zabrać je ze sobą na przejażdżkę na sankach. W naszym sklepie znajdą je Państwo w kilku atrakcyjnych kolorach.

Go to Top