Urządzając przestrzeń, w której Twoje maleństwo będzie się rozwijać i dorastać, warto zdecydować się na ozdoby zapewniające niemowlęciu wiele pozytywnych bodźców.

Dekoracje dla dzieci do pokoju mogą być np. ozdobami ścian. U nas można nabyć interesujące szablony do malowania, które pozwolą nadać pomieszczeniu niespotykany wygląd. W naszym asortymencie można znaleźć np. szablony w kształcie liści, symbole kropek oraz kotwic połączone w romby, a także flamingi i wiele innych atrakcyjnych motywów.

Chcąc nadać pomieszczeniu dziecięcego charakteru, warto zdecydować się na girlandy w kształcie gwiazdek. Posiadamy modele w kolorze złotym oraz srebrnym.

Jako dekoracje dla niemowląt do pokoju i niezbędny element wystroju mogą posłużyć także nasze lampy w wielu interesujących kolorach. Posiadamy również wygodne fotele, na których można karmić noworodka, maty na podłogę oraz girlandy.

Pragnąc zaoferować noworodkowi jego pierwszą maskotkę, warto zdecydować się na naszego królika Sleepy w kolorze różowym lub niebieskim.

Tytuł

Przejdź do góry