Nikt nie lubi, kiedy jest mu zimno, a małe dzieci są szczególnie podatne na wyziębienie. Częściami ciała szczególnie narażonymi na szybką utratę ciepła są przede wszystkim stópki. Właściwie zadbać o ich komfort pomogą prezentowane w naszej ofercie skarpetki niemowlęce z bawełny organicznej.

Delikatna bawełniana przędza, z której wykonane są nasze propozycja jest idealna dla wrażliwej, dziecięcej skóry – doskonale ochroni przed chłodem, jest jednak na tyle przewiewna, by umożliwić swobodne oddychanie i zapobiegać przegrzaniu. Atrakcyjne, pastelowe kolory są efektem zastosowania wyłącznie naturalnych, bezpiecznych barwników. Skarpetki pozbawione są również ściągacza, który mógłby podrażniać, wywoływać u dziecka uczucie dyskomfortu, a nawet prowadzić do problemów z krążeniem.

W ofercie naszego sklepu znalazły się skarpetki niemowlęce w kilku rozmiarach, dedykowane różnym przedziałom wiekowym, jednak z powodzeniem można je stosować już od pierwszych tygodni życia malucha i zakładać je zarówno na co dzień, na spacer oraz do spania.

Go to Top