Rożek niemowlęcy

Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila. Każdy rodzic chce ofiarować swojej pociesze to, co najlepsze. Zapewniając najmniejszemu domownikowi ciepło, bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Niemowlę po przyjściu na świat doświadcza wielu bodźców, które są dla niego obce. Miękki rożek szczelnie otula oseska niczym kokon pozwalając poczuć się tak, jak w brzuchu mamy.

Rożki dla niemowląt – podstawowy element każdej wyprawki

Każde niemowlę zasługuje na wyjątkową troskę i opiekę od pierwszych dni życia. Rożki niemowlęce stanowią niezbędny element każdej wyprawki, jest wręcz niezastąpiony. Z pewnością przyda się już od pierwszego dnia. Dobrze dobrany rożek niemowlęcy zapewni maluszkowi komfort i wygodę podczas pierwszych miesięcy życia, a rodzicom ułatwi noszenie drobnego malca. Co więcej, rożki dla niemowląt delikatnie otulą dziecko do snu oraz zapewnią odpowiednią termoregulację. Jak wiadomo maluchy lubią się wykopać spod kołderki, używając rożka dla niemowląt nie musisz martwić się czy Twoja pociecha jest przykryta podczas drzemki.

Rożek dla noworodka – funkcjonalny gadżet

Akcesoria dla niemowląt zostały zaprojektowane w najwyższej jakości i stworzone tak, aby nie ograniczać ruchów maluszka i zapewnić dziecku naturalne ułożenie zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo. Wykonane z wyjątkowo miękkich i gładkich materiałów rożki dla niemowląt nie posiadają rzepów ani suwaków. Ich szerokość można dostosować do ciała noworodka za pomocą ozdobnej kokardy. Ten wielofunkcyjny gadżet po rozłożeni może pełnić funkcję kołderki lub maty.

Rożki dla dzieci

Chcąc zapewnić swojemu niemowlęciu ciepło i wygodę, warto zaopatrzyć się w miękki rożek niemowlęcy. Każdy z naszych produktów dostępnych w sklepie internetowym YOSOY jest wykonany z tkanin, które są bezpieczne dla dzieci i nie wywołują alergii. Rożki dla niemowląt są wypełnione silikonową włókniną, która posiada Atest FIRA i Świadectwo Jakości Zdrowotnej. Produkt jest bardzo praktyczny również dlatego, że sprawdza się w charakterze maty.

Chcemy wyjść naprzeciw kompleksowym potrzebom rodziców, dlatego przygotowaliśmy rożki dziecięce dla noworodka w wygodnych zestawach, które zawierają kocyk dziany wykonany z niezwykle miękkiej bawełny czesanej oraz szczotkę dla niemowląt zrobioną z włosia koziego oraz drewna bukowego. Dzięki niej można delikatnie wyczesać i masować skórę głowy maleństwa. Posiadamy również zestawy, które składają się z kocyka, szczotki i skarpetek z bawełny organicznej. Rożek dla niemowląt świetnie sprawdzi się również jako prezent dla Maluszka i jego rodziców.

Go to Top