W pierwszych miesiącach swojego życia dziecko tak naprawdę dopiero uczy się rozpoznawać docierające z otoczenia bodźce, a dla jego komfortu największe znaczenie ma poczucie bliskości rodzica oraz ciepło. Dlatego otulacz jest niezastąpiony, wręcz niezbędny podczas opieki nad małym dzieckiem. Te wielofunkcyjne tekstylia pozwalają okryć maluszka w nosidełku, wózku czy łóżeczku. Idealnie sprawdzają się jako prześcieradło bądź osłona przed słońcem. Niezwykle lekki i  miękki otulacz wykonany jest z tkanin bezpiecznych dla wrażliwej skóry noworodka oraz łatwy w utrzymaniu w czystości.

Wielofunkcyjny otulacz muślinowy

Otulacze z powodzeniem wykorzystać można nie tylko podczas przenoszenia czy usypiania dziecka, ale również w charakterze maty do przewijania, miękkiego kocyka lub kołderki do wózka, w trakcie cieplejszych dni. Z bogatej palety kolorów i wzorów z pewnością uda się wybrać najbardziej atrakcyjny model. Otulacz dostępny w naszej ofercie wykonany jest z całkowicie naturalnej, przyjaznej dziecięcej skórze tkaniny. Oddychająca bawełna zapobiegać będzie przegrzewaniu w cieplejsze dni, a w trakcie tych nieco chłodniejszych zapewni maluchowi optymalną temperaturę.

Prezentowane w naszej ofercie otulacze będą doskonałym rozwiązaniem, które osłoni malucha przed chłodem i pozwoli mu czuć się bezpiecznie. Model w większym rozmiarze zapewnia dziecku dużą swobodę, ponieważ pozwala ograniczyć niepożądane odruchy, nie krępując przy tym ruchów.

Go to Top