Kiedy szukamy produktów dedykowanych najmłodszym dzieciom, uwagę zwracamy przede wszystkim na wykonanie z naturalnych materiałów, posiadających atesty bezpieczeństwa. Prezentowane w naszej ofercie bawełniane kocyki dla niemowląt będą rozwiązaniem idealnym. Już od pierwszych dni życia malucha znajdą się dla nich dziesiątki zastosowań. Miękka, przyjemna w dotyku tkanina lub dzianina delikatnie otuli dziecko, nie podrażniając jego skóry i nie wywołując dyskomfortu. Ważnym argumentem jest również łatwość utrzymania kocyków w czystości – można prać je zarówno w pralce jak i ręcznie, a także prasować. Chcieliśmy wyjść naprzeciw różnym potrzebom, dlatego w naszym asortymencie znalazło się miejsce dla rozmaitych modeli, dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych.

Dziecięce koce o fakturze przypominającej wafelek są bardzo miękkie i ciepłe, a jednocześnie pozostają przewiewne i pozwalają skórze na swobodne oddychanie. Z powodzeniem można umieścić je w wózku podczas spaceru lub przykryć nimi malucha w czasie drzemki. Ich estetykę dodatkowo podnosi haftowana aplikacja z hasłem, pod którym z pewnością może podpisać się każdy rodzic (Kocham cię, jak stąd do księżyca).

Kocyki bawełniane z dzianiny dla niemowląt z serii French są nieco grubsze i posiadają specjalny, gęsty splot, który sprawia, że można ich używać również w zimniejszych miesiącach, na przykład w charakterze ciepłej kołderki lub maty do przewijania. Wysokogatunkowa czesana bawełna jest niezwykle przyjemna w dotyku i maluch z pewnością ją pokocha.

Serie Spring Bride oraz Dreamy (jedyny splot tego rodzaju na rynku europejskim) charakteryzują się bardzo ładnymi kolorami oraz ciekawym wzorem w kształcie warkocza, jednak atrakcyjny wygląd to nie jedyna ich zaleta. Kocyki posiadają również unikatowy splot, dzięki któremu świetnie sprawdzą się w dziecięcym łóżeczku i wózku. W czasie letnich spacerów zapobiegać będą przegrzaniu, natomiast w okresie jesienno-zimowym doskonale zatrzymają ciepło.

Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się w trakcie spacerów, drzemek lub na przykład chrztu. Posiadają Certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który potwierdza, że są bezpieczne dla dzieci, wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów i wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji. Spełniają także restrykcyjne normy Unii Europejskiej.

Szczególną uwagę zwracamy  na wykonanie i wysoką jakość użytych przędz co skutecznie wpływa na brak mechacenia się naszych produktów. Kocykom z naszej oferty nie sposób również odmówić wysokiej estetyki, dzięki czemu wykorzystać można je w charakterze prezentu, na przykład na baby shower lub pierwsze urodziny maluszka.

 • Wzór: logotyp Yosoy Kolor: szary melanż, biały logotyp z delikatną srebrną nitką, Skład: 100% bawełna, Wymiary: długość 170 cm x szerokość 130 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, nie stosować wybielaczy, temperatura prania max. do 30 st. C, temperatura prasowania do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz Kolor: pudrowy różowy Skład: 100% bawełna, 100% poliester, Wymiary: długość 90 cm x szerokość 70 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, nie stosować wybielaczy, temperatura prania max. do 30 st. C, temperatura prasowania do 120 st. C Producent: YOSOY
 • Wzór: warkocz Kolor: kremowy Skład: 100% bawełna, 100% poliester, Wymiary: długość 90 cm x szerokość 70 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, nie stosować wybielaczy, temperatura prania max. do 30 st. C, temperatura prasowania do 120 st. C Producent: YOSOY
 • Wzór: warkocz Kolor: szary Skład: 100% bawełna, 100% poliester, Wymiary: długość 90 cm x szerokość 70 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, nie stosować wybielaczy, temperatura prania max. do 30 st. C, temperatura prasowania do 120 st. C Producent: YOSOY
 • Wzór: warkocz Kolor: brudny różowy Skład: 100% bawełna, 100% poliester, Wymiary: długość 90 cm x szerokość 70 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, nie stosować wybielaczy, temperatura prania max. do 30 st. C, temperatura prasowania do 120 st. C Producent: YOSOY
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor: brzoskwiniowy róż Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor: ocean green (morski zielony) Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor:  żółty Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor: eukaliptus Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor: brudny róż Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Made in Poland Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu.
 • Wzór: warkocz i palmy Kolor: miętowo-turkusowy Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producent: YOSOY Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu. Made in Poland
 • Wzór: warkocz i palma, Kolor: błękitny, Skład: wysokiej jakości czesana przędza bawełniana z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, I klasa Wymiary: ok. długość 75 cm x szerokość 100 cm, Można prać w pralce, stosować delikatne płyny do prania dedykowane dla dzieci, zalecane jest dodanie płynu zmiękczającego w fazie płukania, temperatura prania max. do 30 st. C, prasowanie do 120 st. C Producen : YOSOY Produkt najwyższej jakości, nie ulega mechaceniu. Made in Poland